Nasze kompetencje nie bazują jedynie na przeszkolonych teoretykach. Nasze kompetencje zbudowane są na praktyce oraz CASE STUDY!

Tworząc projekty dla naszych klientów tworzymy zespoły składające się z odpowiednio dobranych specjalistów z konkretnych dziedzin. W skład dedykowanych zespołów specjalnych wchodzą byli funkcjonariusze Wydziałów do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją, funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Audytorzy Śledczy oraz Prywatni Detektywi. W zakresie bezpieczeństwa wspierają nas byli funkcjonariusze BOR.

Koordynatorem projektów i zespołów jest Specjalista od spraw Bezpieczeństwa ( Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika ), Audytor Śledczy, Detektyw, mgr Michał Sokołowski.

Nasza Grupa działa zgodnie z przepisami i Ustawami. Jesteśmy wpisani na listę MSWiA pod numerem RD-142. Nasi specjaliści posiadają licencje detektywistyczne oraz inne uprawnienia dotyczące bezpieczeństwa i zabezpieczenia technicznego do wglądu na życzenie. Są absolwentami renomowanych uczelni w zakresie Bezpieczeństwa. W naszym zespole znajdziecie byłych funkcjonariuszy Służb Specjalnych. Jesteśmy członkiem INSTYTUTU AUDYTORÓW WEWNĘTRZNYCH Polska. Oczywiście najważniejsze jest doświadczenie i praktyka a my możemy pochwalić się zespołem doświadczonych ekspertów w dziecinach związanych z Bezpieczeństwem Biznesu. Działaliśmy z sukcesami dla znanych korporacji oraz instytucji. Co ważne jesteśmy ubezpieczeni od wszelkich ewentualnych szkód powstałych podczas wykonywania zleceń. Jako legalnie działająca firma wystawiamy Faktury VAT. 

PARTNERZY STRATEGICZNI